Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz amiket mondanak, vagy...

Igaz amiket mondanak, vagy tévhit? (H1N1 elleni védőoltás. )

Figyelt kérdés

Valakitől hallottam, hogy tele van higannyal és fehérjével az anyag... Itt egy másik kérdésnél irta valaki, hogy 15 év múlva leukémiát okozhat...

Én a suliban kértem, hogy szüleim "lelkileg megnyugodhassanak". De ugye nem lesz bajom x idő múlva...?!


2009. nov. 21. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18:44... ezzel nem 10 éve oltanak, mert akkor az emberek nem félnének, még az antsz is bevalotta, hogy nem volt elég idő a fejlesztésre, de sietni kellett... egyébként ha most továbbfejlesztik a vakcinát, akkor ezek szerint nem jó a mostani?:O
2009. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

20:56 - mutass arra valamiféle forrást, amit mondasz, mert teljesen illogikus. Ha van egy tökéletes oltóanyag, ami évek óta hatékony és jól bevált azt miért cserélnék le hirtelen valami újra csak úgy? Semmi értelme nincs ennek.

Az oltásban levő elölt vírustörzset pedig minden évben cserélgetik, ez független az oltás többi hatóanyagáról. A szezonális oltásban ráadásul 5-10 feéle elölt vírus is lehet akár (az ideiben 3 van).

2009. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nincs higany az oltásokban. Már évek óta.
2009. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13:04 Inkább meg se szólaltál volna...:XD
2009. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaj Istenem.

IGEN, van benne higany, és van benne fehérje is!

Előttem nagyon szépen leírták, hogy miért hülyeség ezért aggódni.

Metilhigany van benne, nem fém... ilyen vegyület pl a halakban rengeteg van, egy halászlével lehet többet fogyasztasz ami itt beléd kerül.

A fehérje, az a vírus. Lehet van benne más fajta is, ezt nemtudom... de ez mekkora hülyeség már, olyan mintha nem innál kávét, mert azt hallottad van benne koffein... VAN benne, és azért iszod MERT van.

2009. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!