Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A pajzsmirigyem alúltermel,...

A pajzsmirigyem alúltermel, felszedtem vagy 25 kg. -ot, amikorra ez kiderült. Nem akar lemenni, pedig már két éve ennek és a gyógyszert is beállították. Mi tehetek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Szia!

Véleményem szerint csak egyetlen betegség, és egyetlen egészség létezik, minden más csak tünet. Ez a betegség a túlsavasodás állapota.

LÚGOSÍTS, Energetizálj és SEJT SZINTEN tápláld a tested!

Képzeld el a tested úgy, mintha egy akvárium lenne, ha eljött az ideje, mert beszennyeződött a vize, egyszerűen lecseréld!

A halacskaknak, melyek a sejtjeid, tested alkotó elemei, tiszta, tápláló folyadékra van szüksége az egészséges működéshez, életben maradáshoz!

Írj privit, ha további információt szeretnél!

2008. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

először is: az előttem szóló egy büdös, tetves spammer! ki kéne vágni innen mint macskát szarni!


a kérdésre pedig: próbálj fogyókúrázni, tornázni. ha ez sem megy, menj orvoshoz.

2008. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem egyszerű kezelni és elfogadni ezt a betegséget.Az én orvosom étrend változtatást javasolt,de ha a pajzsmirigyed a gyógyszerek mellett is továbbra alulműködik akkor nem fogsz fogyni,esetleg csak nem fogsz tovább hizni.Nekem ez a tapasztalatom.
2008. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom: Nem fogyok , csak stagnál a súlyom. Fogyni képtelen vagyok.
2009. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Bíró Ica DVD-re tornázom, ez sokat segít! Mennek le a kilók! Próbálj te is edzeni!
2009. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A pajzsmirigy hormont termel amik a novekedest testsulyt meghatarozzak.

Ha alacsony a hormontermeles akkor meghizol es konnyebben elhullik a hajad es lusta leszel.

Ha sok hormon termelodik a pajzsmirigyedben akkor lefogysz es ideges,feszult,ingerlekeny leszel.

Jot tesz ha minel tobb jodban dus termeket eszel pl.jodozott so stb.

2009. nov. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló csak akkor mond jót, ha neked jódhiány okozta az alulműködést! Ha csináltak olyat vérből, hogy anti-TPO, és ott kijött valamilyen értték, akkor autoimmun pajzsmirigyalulműkszid van, amikor SZIGORÚAN TILOS jódot szedni, csak jódozott sót vihetsz be, semmi egyebet! Pl. jódaqua-t, vagy jódos multivitamint, vagy algát tilos enni!

Mivel ilyen esetben a jód fokozza a gyulladást!

2009. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!