Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Barátnőm lebetegedett mononukl...

Barátnőm lebetegedett mononukleózissal, ha tőlem kapta el akkor mit csináljak, hogy biztosan ne kaphassa el megint?

Figyelt kérdés
Vagy már immunis lesz rá valószínűleg? És ha nem tőlem kapta el, akkor én meg tudom valahogy nézetni, hogy volt e már nekem ilyen előtte? Köszi a válaszokat!
2014. jan. 1. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak egyszer lehet elkapni, mint a bárányhimlőt.
2014. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos menj el, ezt igy neki is mond el, es o tudni fogja, hogy hova kell beutalot adnia. Nekem ketszer is volt, nincs csok, se puszi, ne igyatok egymas utan, es rengeteget ecsetelje!!
2014. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fair.Play válasza:
Nekem konkretan most van mononukleozisom, es csak faradsag es nyirocsomoban van valtozas. A memoriasejtek megjegyzik, ugyhogy elvileg nem lehet a fertozes tobbszor megjeleno, de kivetel mindig van...es ember hidd el ez a baratno ugy nalam kicsapta a biztositekot 48 nap es csak egy csok sem...
2014. jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!