Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vizsgálatot végeznek,...

Milyen vizsgálatot végeznek, ha véres a székletem, azaz aranyerem (? ) van? És hova kell ezzel menni?

Figyelt kérdés

Már nem is tudom mióta, talán van már fél, vagy 1 éve is, hogy minden ürítésnél van (friss) vér a székletemben, és előbb olvastam itt, hogy volt akinek egy ismerőse 2 évig nem ment el ilyen problémával orvoshoz, és kiderült, hogy daganat volt, (de helyre jött) ezért gondoltam nekem is orvoshoz kéne fordulnom, csak azt hittem majd elmúlik az aranyerem.

Csak attól tartok mit csinálnak ott? Még nem tud itthon senki róla. Gáz ha anyámmal megyek ezzel orvoshoz?

18F



2014. jan. 17. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy lassú az anyagcserém 1-1,5 hetente székelek, s mikor már töröltem ki, már kezdett a vér alvadni azt hiszem.
2014. jan. 17. 19:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre. Ott az orvos megvizsgálja kívülről is a végbélnyílást ,utána az ujjával felnyúl és belül is megtapogatja. Ha szükségesnek látja visszarendel rectoscopos vizsgálatra is.
2014. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Proktológus

Nem kellene ezzel tovább várni.Menj el dokihoz.Kapni fogsz kúpot meg krémet.

Szedhetsz Detralex tablettát.Helyre kell majd hozni a székrekedésedet....

Nekem most lesz aranyér műtétem egy hét múlva.Kezelve voltam tavaly május óta de nem múlt el.Szóval....irány a doki,mehetsz anyuddal is meg nélküle is.Gondolom nem akerod,hogy bent legyen mikor a doki a hátsódban túrkál!

2014. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zseniális! Proctológus nagyon kevés helyen van,ráadásul ha nem maszek,akkor beutaló kell hozzá. Alapból sebészetre kell menni ilyennel.
2014. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!