Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek a Hiv-fertőzés...

Szerintetek a Hiv-fertőzés valóban gyógyítható csontvelő átültetéssel?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnosa vírus a vérben van, és a vérben lévő fehérvérsejtek segítségével szaporodik.


Nem a csontvelő beteg, annak az átültetése (tudtommal, és logikusan) nem változtat az állapoton. De ront, mert szerv átültetésekkor immun szupressánsokat használnak, így tovább gyengítenék az immunrendszert. Ami ilyenkor különösen nem jó..

2014. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Ha így lenne,gyógyítható betegség lenne,de még nem az. Hol hallottál ilyet?
2014. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A neten olvastam.
2014. jan. 22. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem. De hidd el,hogy nincs rá gyógymód. Szerintem,ha lesz,aki felfedezte Nobel díjat kap.
2014. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Egy ilyen esetről tudunk, de ott is az történt, hogy az átültetéskor a fertőzött ember egy olyan donor csontvelőjét kapta meg, aki genetikailag rezisztens a HIV-re, ergó az új csontvelő által termelt immunsejtek képesek voltak a vírust elpusztítani. (Ugye, vannak egyes emberek akik születésüktől fogva rezisztensek a HIV-re.) De erre nagyon kicsi az esély.
2014. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Van rá gyógymód, csak ülnek rajta, túl nagy horderejű.


Napi 150 gramm C-vitamin intravénásan úgy felturbózza az immunrendszert, hogy 6 hónap alatt megoldja maga (ahogy más vírusos megbetegedésnél is, csak ott normál esetben is magától is "megy neki").


Na de már előre látom, hogy a szajkók mivel jönnek majd. :D Nem, nem terheli a vesét, az egy mítosz, ami azért került bele a tankönyvekbe, mert lombikban pisit forraltak, majd lehűtötték, és jéé, kalcium-oxalát kristályok jelentek meg benne, csak épp a vese nem így működik. Mindenesetre azóta szajkózzák ezt a gyógyszerészek, miközben senkinek nem volt még vesegörcse napi több 10-20 gramm C-vitamintól se, csak ha kollagénhiánya volt, de attól bármi-görcse is lehet.


Szóval tájékozódni, tájékozódni, tájékozódni, de ne magyarul és ne 10-20-30 éves anyagokból.. :)

2014. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is úgy tudom gyógyítható s HIV, de ez nem hivatalos. Párom szerint így, ha nem adják ki több pénzt hoz a gyártónak, így több gyógyszer fogy, mintha megtalálnák a gyógymódot és csak 1-2 évig kéne szedni a az igazi gyógyszert. Így most élete végéig ami 20-30 év is lehet szednie kell és a vírus nem távozik a szervezetéből. Az a páciens addig is fizet. Érted?
2014. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor máris itt az első "szajkó" mint a kedves../7es irta....

nos ebbe a c-vitaminos dologban én is azt javasolnám neki(is) hogy összefüggéseiben ha látná a dolgokat akkor nem irna ilyen megfellebbezhetetlen kinyilatkoztatásokat.még az a szerencse,hogy nem káros.

javasolni lehet-de úgy érvelni,hogy mindenki hülye aki nem az én álláspontomat osztja-mindenképpen helytelen.

a sok hülye orvos meg nem tudja mit eszkábál össze és hosszú kezeléseket alkalmaz-ahelyett,hogy megetetne 2kiló c-vitamint.

ami persze mindent mindig helyre hoz.


végül is aki keveset tud-annak jó mert nem aggódik és sosem kételkedik.egy igazság van-és az az övé!

2014. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!