Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vérehulló fecskefűtől is ki...

Vérehulló fecskefűtől is ki kell fordulnia a szemölcsnek vagy attól csak úgy eltűnik?

Figyelt kérdés
Talpi szemölcseim vannak.

2014. jan. 22. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
a. válasz a helyes, de folyamatosan és kitartóan kell ecsetelni.
2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mekkora szemölcs,mióta van meg, én hónapokig kitartóan kezeltem de semmi hatás, doki írt fel ecsetelőt azt is két hónapig kellett használnom mire kifordult. Utána jött egy másik rögtön nekiálltam ecsetelni, pár nap alatt eltűnt!
2014. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régóta van és több mint tíz a talpamon, kisebb-nagyobb. Akkor esélytelen a vérhullóval, főleg, hogy ecsetelo? Mire kell eredményt látnom? Kéne kapargatnom a tetejét?
2014. jan. 22. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ecsetelőnél ugy van.hogy jól ki kell áztatni az érintett bőrfelületet, bekenni a szemölcsöt, megvárni míg megszárad. Következő ecsetelésnél azt a vékony réteget le kell húzni (mint egy ragasztót), kiáztatni és újra bekenni, nekem hetekig nem látszódott,hogy változik valami,de szép lassan elkezdett kifordulni!

Ezt adta a doki: [link]

2014. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!