Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megbizható eredményt kaphatok?...

Megbizható eredményt kaphatok? többi lent olvasható.

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem hiv szürésre debrecenben, pontosan 42nappal (6hét) az aktus után. kérdésem ennyi idő után már ugye kimutatható hiv?

Amugy azert mentem el mert lassan már 2hete tüdőgyulladás szerü dologban szenvedek és se antibiotikum se vitaminok teák nem segitettek. amugy nyirokcsomo nagyobbodasom nem volt lazam sem. ez elég ok hogy erős gyanum legyen?



2014. febr. 12. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja nem gyógyulok meg. 1 hét nagyjából jól és újra előjön a betegség. Sztem valami extrém vírus lehet most, nagyon sok mindenki alig tud meggyógyulni. Van olyan ismerősöm, akit tavaly november körül láttam utoljára, azóta nyúzza ez a tüdőgyuszis vmi. Sztem ne gondolj a legrosszabbra :)
2014. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a betegség biztos nem HIV miatt van, legalábbis ennyi idő után kizárt. Oké, hogy most elmentél szűrésre, de a negatív teszt után fellélegzel, én azért megismételném a tesztet pár hónap múlva is. Ez még elég korai időpont, de állítólag már elég fejlett ez a teszt, amivel szűrik.
2014. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!