Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felírattam a háziorvossal a...

Felírattam a háziorvossal a férjemnek a védőoltást. De sajnos nem nagyon tud elmenni beadatni, mivel rendelési időben pont dolgozik. Van olyan hely ahol hétvégén, vagy este 8után is oltanak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Nincs értelme beoltatnia magát. A kollegám is megkapta ezt a H1N1 kórt, és 2 hét alatt túl lett rajta, én el sem kaptam tőle pedig egy légtérben dolgozunk!
2009. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van az ismerőseitek között védőnő, vagy ápolónő adassátok be vele! A páromnak én adtam be, a család többi tagjának pedig anyósom!Nekem is anyósom adta be!
2009. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni hogy szakápolók vagyunk mind a ketten!
2009. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van nővér vagy gyógyszertárban dolgozó ismerősöd szerintem simán beadhatja neki ő is, vagy esetleg ha te tudod hogy kell kérd el hazára és mond meg, hogy otthon beadjátok. Nálunk is felmerült ez, de végül mi úgy döntöttünk nem oltatjuk be magunkat mert drága lett volna a családnak meg nem is bízunk az egész oltóanyagban de ez nem ide tartozik.
2009. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ezegy jel...
2009. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én nem arra vagyok kíváncsi hogy oltassak vagy ne ez egy eldöntött tény!!! Nincs eü-s ismerősünk,de valahogy megoldjuk. Nem értem miért kell itt egymást,le vagy rábeszélni?!
2009. dec. 9. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha már megvettétek a vakcinát, akkor oltópontra nincs értelme menni. Mert gondolom erre gondoltál. Esetleg üzemorvos nincs, aki munkaidőben beadná?

Egyébként az én férjem egy nap szabit vett ki az oltás miatt+ aznap még a fogorvost is elintézte. Mi is csak így tudtzuk megoldani. Pedig én is, a tesóm is eü-sek vagyunk, de én fontosnak tartottam, hogy oltás előtt az orvos hallgassa meg a tüdejét stb. Nem is a beadáson van a hangsúly, hanem az előtte lévő vizsgálaton.

2009. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Nézd már meg mikor gyártották??

2007ben?

2009. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nem vettem meg,csak a recept van meg. Pont ezért várok. Nem nagyon van már szabija,az a kevés meg kellene az ünnepekre. Azért köszi.
2009. dec. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!