Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rozsdás szeg állt az alkaromba...

Rozsdás szeg állt az alkaromba . Feldagadt, fáj. Mennyi idő után indul meg a piros csik? 6 órája tőrtént4

Figyelt kérdés
2014. márc. 14. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
El kell menni az ügyeletre egy részt valószínűleg adnak tetanuszt, kipucolják a sebet tesznek rá gyulladásgárlót és leragasszák
2014. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem: menj el a sebészetre, és kérjél tetanuszt. F.
2014. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 evika21 válasza:
Csakhogy megjött az eszed!!!!/ csík helyett!/
2014. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

kíváncsi vagyok az előttem szólok közül, hányan beszélnek tapasztalatból, esetleg hányan dolgoznak sürgősségi osztályon. Mit jelent az, hogy a "csík" az tévhit. egyáltalán minek kell idézőjelbe tenni a csíkot? mert egy

kitalált dolog? egyáltalán nem. utána lehet olvasni, én is megtettem, persze azért mert én találkoztam A CSÍKKAL. egyik alkalommal a tenyeremen szerzett sebtől indult meg és mikor észrevettem, rá 1,5 napra, a vállamnál volt látható a kitalált csík, annak ellenére, hogy nem volt különösebb duzzadás, gyulladás a seb környékén (és nem is rozsdás fémtől). persze előbb mikor néztem, engem is nyugtattak, hogy kitaláció, meg ilyen nem is létezik, meg bla-bla. szóval annyira nem létezett, hogyha még továbbra is másnak hittem volna, akkor talán nem írnám ezeket a sorokat. és a tetánusz nem 4 évente, hanem félévente szügséges, ha ok van rá. Mielőtt meg bárki jönne a "halucináltál, mert vérmérgezés határán voltál"-hoz hasonló válaszoktól, máson is láttam már PIROSCSÍKOT!

2014. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
+1, a piros csík létező dolog, anyámnak bögöly csípéstől indult meg a lábán. Ha olyan sebed van, ami izmot ért, akkor (piros csík ide vagy oda) mindenképp menj el orvoshoz vele, mert abban bizony elszaporodhat ez a mikroba.
2015. jan. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!