Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 10 mg minek felel meg? Teáskan...

10 mg minek felel meg? Teáskanál vagy evőkanál?

Figyelt kérdés
Kaptam folyékony köptetőt, és azt írják, hogy naponta 3x10 mg-ot vegyek be. Az minek felel meg? Inkább egy teáskanálnyi, vagy evőkanálnyi? (bocs ha egy kicsit furán fogalmaztam xD)

2014. márc. 29. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

10 mg az nem kanálnyi mennyiség. Szerintem rá van írva a dobozára, vagy a betegtájékoztatóba, hogy hogyan tudsz annyit kimérni (pl. ha csepegtetős, akkor hány csepp 1 mg).

Milyen köptetőről van szó?

2014. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak egy üvegcsét adtak amire nincs ráírva csak az hogy mennyit kell belőle bevenni :/ Elixirium thymi compositum van ráírva, gondolom ez a neve
2014. márc. 29. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
az nem napi 3x10 ml akart lenni? átlagban abból háromszor kell bevenni egy teáskanállal :D
2014. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lol tényleg xD bocsi félrenéztem, és köszi a segítséget :D
2014. márc. 29. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Mokkáskanál = 5 ml

Teáskanál = 10 ml

Evőkanál = 15 ml


Ez tuti, mert nekem is ez alapján kellett kimérni a gyógyszereimet.

2014. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!