Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázás, de hányingerem van...

Megfázás, de hányingerem van a gyógymódtól. Miért?

Figyelt kérdés

Hétvégén elkapott egy viharos szél, jól átfújt mire hazaértem. Be is durrant mára a torkom, és volt valamennyi lázam is. Az orrom szerencsére megúszta. Minimálisan köhécseltem, de most estére az is elmúlt.

Bekaptam egy Algopyrint, ami segített, levitte a lázam, és mostmár nem érzem úgy, hogy szét akar robbanni a torkom. Nosza gondoltam, akkor főzök le magamnak kamilla teát is, de alig hogy elkészítettem jó citromosan és belekortyoltam, úgy éreztem, menten okádok tőle.

Próbálkoztam apró kortyokkal még, de mindegyik egy harc volt. Ha csak a szagát megérzem, rosszul vagyok. Pedig korábban, ha megfáztam, mindig kamillateáztam, kívántam, és jót tett. Most mi lehet a baj?

(Egy kicsit több kamillavirág került a vízbe, mert meglódult a zacsi - kb. mintha gőzöléshez készítettem volna, de teának csináltam meg. Lehet, hogy ez is közrejátszik?)



2014. ápr. 7. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor igyál más gyógyteát, pl. hársfát, csipkebogyót. Kammilát én nem is szoktam, mert mindig akkor kellett inni, amikor hánytam :D
2014. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!