Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bélféreg (cérnagilisztá) ról...

Bélféreg (cérnagilisztá) ról azt olvastam hogy hüvelyi viszketést, folyást is előidézhet. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nekem ez mind van de nemtudom hogy azért e mert megfog jönni vagy...cérnagilisztám biztos van, láttam. :s Fokhagymát fogok enni kinek volt eddig mi volt a leghatásosabb?
2014. ápr. 18. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a fokhagymát,most naponta egyél meg belőle egy gerezdet legalább 1 hétig. Ha nem súlyos a fertőzés,akkor jó lesz. A gyerekeimnek mindig bevált. Viszont,ha nem segít,akkor kénytelen leszel orvoshoz menni és gyógyszeres kezelést kérni. Mi egyébként azóta rendszeresen "csinálunk" egy 2-3 napos fokhagyma kúrát minden hónapban. Azóta nincs semmi gond.
2014. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor fogok :)
2014. ápr. 18. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!