Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fájhat a fejem?

Mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

Kb 10 napja fáj a fejem homlokom felső rész nem ahol a homloküreg van. Valamint a halántékom lüktet. Láz, orrfúlyás, váladék nincsen!

Voltam háziorvosnál nem állípított meg az rcüreg gyulladást, homloküreggyulladsát, megnézte nincs e agyhártyagyulladásom ( fényérzékenység, hangiszony nyakmerevsség, nincsen).

Márciusban megfáztam, az még csak most mult el, köhögéskor fájdult meg a fejem kb az emíltett 10 napja. Nem tudom a köhögés után fájhat így még? hajlongáskor is erősödött a fejfájás most azt nem érzékelem... valamitn a szemüregeme is fáj ha a szememet felfelé tartom

Illetve van felső állkapcosmban egy gyökérkezelt fog aminek a fogrésze letört így csak a foggyökér van kb 4-5 hónapja... lehet az a baj? ott fájdalom nincsen. Megjegyzem hipohondire vagyok, és nem tudom eldönteni mi az igazi és mi az amit beképzelek... lehet csak az időjárás miatt fáj?

Az olyanok hogy menj orvoshoz válaszok kiméljenek. :) köszönöm.



2014. ápr. 20. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de ha a fog miatt van, nem biztos,hogy a fognál fáj,lehet, hogy felfele sugároz. Nekem volt porckorongsérvem, az lesugározta a fájdalmat a lábamba, az isiász idegen keresztül. Bármi lehet.
2014. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!