Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Baktériumfertőzéssel ki...

Megasztar01 kérdése:

Baktériumfertőzéssel ki foglalkozik érdemben?

Figyelt kérdés
Több évtizedes problémákról van szó amiket Stp. aureus,Coli és Citrobacter okoz!Mindent megtámad,minden elképzelhető szakrendelést körbejártam már X-szer de sehol nem hiszik el,hogy a baktérium mire képes?!Egyből mondják és gondolják,hogy Hy.Kihez fordulhatok érdemi kezelésért?Előre is köszönöm.

2014. máj. 6. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz ? (Én is komoly (!) betegségen estem át a közelmúltban .. amit ,baktérium /vírusfertőzésnek "köszönhetek" ) Budapesten a Szent László kórházat (11-es épület ) tudom javasolni . Ott nagyon jó orvosok vannak,hamar összedobják a diagnózist .. Nekem az életemet mentették meg !
2014. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp egy fertőzésekkel foglalkozó szakorvost keress fel, lehetőleg magánrendelésen!

Nem lesz olcsó, ha tényleg jó orvost választasz, sajnos ennek felderítésében nem tudok segíteni.

2014. máj. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a Szent Lászlóba tudták a betegségemet, rögtön be is fektettek a kórházba, addig meg hetekig mindenki csak találgatott.
2014. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szent Lászlóba - TB-vel mehetsz - mondd el, hogy nem veszik máshol komolyan,de milyen bajaid vannak. Ki fogják vizsgálni, kezelni fogják.
2014. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nagyrészt az antibiotikum foglalkozik vele érdemben.
2014. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!