Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt már hólyaghurutja...

Akinek volt már hólyaghurutja erős felfázása kérem írjon ?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam csipős vizelettel deréktáji fájdalommal orvosnál. Cifloxint kaptam. A csipõs vizelet megszünt a gyógyszer felét bevettem már , de a vesefájdalmam nemszűnik.Lehetséges ,hogy négy nap után még így fájjon?

2014. jún. 5. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 4 keresztes volt a vizeletem.
2014. jún. 5. 19:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyulladáscsökkentőt nem kaptál mellé? Esetleg segített volna. Amúgy nem tartom kizártnak, hogy későn mentél már orvoshoz és esetleg lett egy komolyabb gyulladásod, ami a vesédet is érintette. Esetleg egy vesemedence gyulladás? Vagy az is lehet, hogy mivel nagyon erős fertőzésed-gyulladásod volt-van, így még kell egy kis idő, mire rendbe jössz.

Volt már húgyhólyaghurutom, de ennyi idő után már nem voltak fájdalmaim.

2014. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Unokahúgomnak néha van, tőzegáfonya tablettát szokott szedni rá, attól jobb neki, meg meleg tea, ha lehet maradj ágyban! Azt hiszem valami Valurinal nevű gyógyszere van, de lehet, keverem valamivel...
2014. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam mást csalán teát iszok még. Meg most vettem be fél cataflamot mert sajog az egész derekam. Félek ,hogy valami komolyabb. Dehát azt mondták hólyaghurut a vizeletmintából.
2014. jún. 5. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!