Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mely probiotikumot találjátok/...

Mely probiotikumot találjátok/találtátok a leghasznosabbnak?

Figyelt kérdés

Sokféle probiotikumot találni, és még többet lehet ezek "gyógyhatásairól" olvasni. Azonban kíváncsi vagyok, hogy mások milyen apropóból kezdtek ilyen készítményt szedni, mennyi ideig és egész pontosan melyiket?

Én most Hobiot Stop-ot szedek, de ez "csak" 4 féle baktériumot tartalmaz. Tudnátok esetleg ajánlani valami mást? Ha igen, miért?



2014. jún. 24. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Protexin Bio-Kult a legjobb.Régebben a Normaflore-t próbáltam,de az nem sokat ért.

Általában olyankor szedek probiotikumot,amikor antibiotikumot kell szednem.

2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én normafloore-t használok főleg ha antibiotikumot kell szednem. Napi 3 amíg szedem, s még utána pár napig.Még sose csalódtam benne, a protexin nem segített.Attól jött a hasfájás, hasmenés...
2014. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!