Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valamilyen hasmenéses...

Van most valamilyen hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés

Segítsetek tapasztalatokkal, ritka rosszul vagyok. Ma reggeltől egy időben kezdődött: megy a hasam, émelygek és a legfurcsább, hogy már a hasmenés előtt remegtem, gyenge voltam, ájulás érzésem volt. Most is tart. Ülni sem tudok, mert olyan érzésem van, mintha zavart lennék és az ájulás szélén vagyok. De ez már a hasmenés előtt elkezdődött! Nincs lázam.

Mi ez?



2014. júl. 2. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű. Én is nemrég lábaltam ki belőle. Sok ismerősöm is hasonlóan járt. Hányás, hasmenés, gyengeség, hányinger, hasi görcsök 3 napig. Csodás volt.
2014. júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt: bevettem egy imodiumot és rá 45-50 percel egy daedalont. De csak nem ettől lettem zavart....
2014. júl. 2. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ahol én lakom, itt is panaszkodnak egy néhányan, hogy betegek, hasmenésük van.
2014. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Daedalontól pedig lehet minden ilyesmi tüneted. Én egyszer bevettem, és olyan lettem tőle, mint egy részeg, borzalmas volt.

Ráadásul vizsga előtt vettem be, mert fájt a hasam, erre az lett a vége, hogy azt sem tudom, mi volt a vizsgán, ellenben arra emlékszem, hogy előtte kétszer is elestem odafele...

2014. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nagyon durva :( akkor lehet hogy az is bekavart nálam.
2014. júl. 2. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Főleg, hogy más gyógyszert is vettél be előtte.
2014. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is kb 3 napja tart.
2014. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!