Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » ORIAS pattanas. Brutalis....

ORIAS pattanas. Brutalis. Kerlek adjatok tanacsot?

Figyelt kérdés

Hello. A het elejen elkezdett fajni a borom a jobb mellem alatt pont ahol a melltarto vonala van. Par nap alatt kinott ott egy oriasi dudor aztan mara mar konkretan akkora hogy aludni sem tudtam az este annyira fajt tole az egesz mellkasom... Undorito lesz de 4 helyek fakadt ki , mind a 4 helyen szivarog belole a sarga cucc... teszek fel kepet. Szerintetek menjek vele orvoshoz vagy megis mit csinaljak????

[link]



2014. júl. 4. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kifakadt, mosd le, jódozd be, majd köss rá valamit.
2014. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!


Én elmennék vele orvoshoz. Anyukámnak jött ki pár éve a jobb hónalja alatt egy kb ilyen. ő elment vele, mondjuk ennél sokkal csúnyább volt. Kinyomták, kapott rá spéci krémet, meg gyógyszert, és rendbe jött.

A doki azt mondta, jó hogy elment vele!!

Egy ekkora gyulladt valami nem tesz jót a szervezetnek!

2014. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszi! Szerintem is az lesz a legjobb ha elmegyek vele. Ko kemeny es nagyon magas a dudur. Igy a kepen nem latszik de oldalrol nezve akar egy kissebb kavics is siman rejtozhetne benne...
2014. júl. 4. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Hmmm,guszta :D

Papírzsepi+kombináltfogó=Kirobbanó hatás

Nem vicc,működik.

2014. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el, ez akkora, hogy lehet, hogy antibiotikum is kell rá. Jobb a biztonság.
2014. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Jajj,meg ne haljon már,miket írtok ti,ez csak egy nagy pattanás,arcomon már egy tucat oriasi volt,ki kell nyomni,vazze,és tudsz majd aludni,barbibaba...:D
2014. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso (barbibaba), voltam ma orvosnal vele es konkretan be kuldott a korhazba holnapra. Azt mondta mar elobb el kellett volna mennem orvoshoz mert ez akkora pattanas,hogy sulyos is lehet ha nem nyitjak fel, ha nem jon ki belole aminek ki kell... Azt is hozza tette,hogy a legrosszabb amit tehetek az az ha nyomkodom mert meg egy szep kis fertozest is okozhatok vele.
2014. júl. 4. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
meghalol oszt sírhat a családad
2014. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor még jó, hogy bementél. Jobbulást!
2014. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!