Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida kialakulhat úgy, hogy...

Candida kialakulhat úgy, hogy évek során szép lassan egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

és mondjuk 5 évig húzódik?


ha Candida gyanúval odamegyek a dokihoz az komolyan fog egyáltalán venni, vagy elkezdi mondani a magáét?


valami miatt nincs sok bizalmam az orvosok felé csak azért kérdezem, de szeretnék biztos diagnózist, ami miatt nem kellene aggódnom, hogy hiába diétázok vagy sem, hova menjek ahol ezt kideríthetem?



2014. júl. 17. 23:48
 1/3 A kérdező kommentje:
20f
2014. júl. 17. 23:49
 2/3 Nita555 válasza:

Szerintem igen, ha úgy érzed menj orvoshoz és ne húzd tovább az 5 év jó sok.. Miből gondolod ,hogy ez van? Mik a tünetek?

A háziorvos tudja ,hogy hová küldjön a tünetek alapján!

2014. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondtam neki, de nem vett komolyan, azzal kapcsolatban, hogy candidám lehet, mert a gyomorsavamra adott gyógyszert
2014. júl. 28. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!