Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol tudnék olyan orvost...

Hol tudnék olyan orvost találni aki kimutatja nekem, hogy candidám van e vagy sem? Győrben a háziorvosom szerint nincs olyan?

Figyelt kérdés

tehát, ha jól értelmezem, az orvosok szemében nem létezik ez a betegség?


már 3.-ra vetem fel a háziorvosomnak ezt a dolgot, és annyira nem foglalkozik vele, miután elmentem ultrahangra és miszerint teljesen egészséges vagyok, megkérdeztem, erre elküld pestre, mert, hogy ott foglalkoznak csak ilyennel..GYŐRBEN NEM, a gasztroenterológus asszisztensével beszéltem, és ő azt mondta, hogy a Doktor Úrnak ne említsem a candidát, mert ki fog röhögni..így mondta a szemembe


ez csak olyan dolog amit 20-30 ezer forintos tesztekkel lehet kideríteni?


20f



2014. júl. 30. 15:34
 1/7 A kérdező kommentje:
candida alatt természetesen, a candida gomba túlszaporodását értem!
2014. júl. 30. 15:35
 2/7 anonim válasza:
DM-ben lehet venni tesztet, de hogy hogy működik, azt nem tudom. Ott találod meg, ahol a terhességi tesztek is vannak. Nem tudom, hogy férfiak tudják-e használni?
2014. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig csak olyat láttam aminál a mintát hüvelyváladékból veszik, mondom kösz :\
2014. júl. 30. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A Candida a normális flóra része.
2014. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem kérdezz meg másik orvost is. Nem hiszem, hogy csak 1 gasztroenterológus van egész Győrben. Ha nagyon nem találsz, olyan 10e Ft. magasságában már találsz magánorvost.
2014. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül nem találtam ilyen orvost, mert hülyének néztek, megvettem a candia5 tesztet, ami negatív lett, így most visszatértem a normális étkezésre, de érdekes mód mintha kezdenék helyrejönni, lehetséges az, hogy valamiféle pszichés elhúzódó valami miatt strapált be a gyomrom az elmúlt 2-3 hónapban, van is erős gyanúm mitől
2014. aug. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!