Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem félsz az ebolától?

Zsebvirág kérdése:

Nem félsz az ebolától?

Figyelt kérdés

Nagy vszínűséggel Afrika közelsége miatt + a rengeteg illegális bevándorló miatt zárós határidőn belül Magyarországra is a vírus. Én már napok óta rettegek. :(


Ki, hogy van ezzel?



2014. aug. 17. 16:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Attól se félj. Kongó is nagyon messze van.
2014. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ne rettegj, még akár két évig is élve maradhatsz, mert ha az elmúlt fél év ütemét követi a halálozások száma, akkor 2016 nyarára pusztul csak ki a teljes emberiség.
2014. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Nekem nincs időm ezen agyalni de igen FÉLEK tole énis.

Hogy miert? Mert van egy 6 éves es két 8 hos gyerekem, megőrülök a gondolattól,hogy valami bajuk legyen, szenvedjenek,fájjon nekik,meghaljanak.

Sokszor enni nincs idom mellettük,de mikor ebolas hireket olvasok mindig elfog a félelem.

Szerintem ez nem kamu,nem panikkeltes hanem tenyleg gaz van.

2014. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Eleinte nem féltem, de most hogy olvastam a hírekben, hogy amerikába megfertőződhetett akár 18 ember is, gyerekek vannak karanténban, most már félek, mert hozzánk is jöhet ugyanígy majd fertőzött ember.
2014. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Először is: az ebolát amerikai tudósok találták fel, nem a természetben alakult ki. Majd Afrikában állatoknak adták át. Az Egyesült nem titkolta el, hogy a vírussal a világ lakósságának 30%-át készülnek kipusztítani. Ezt az olajkitermelés miatt tették, mert valahonnan azt is szerezniük kell.

Másodszor: Tudod te mennyi ember él Afrikában ( mert én nem) , annyian vannak, hogy ha fele meghalna (nem azért mondom, mer jó dolog lenne), Amerika egy csomó (sok sok sok sok sok sok, stb.) évig annyi olajat kapna, hogy abból építhetnék a házakat.

Harmadszor: A kutatások szerint Európa nem célpontja ennek a " támadásnak" és a hangsúly leginkább Afrikán van. Ezért ne félj, mert nagyok kevés az esély, hogy tovább menjenek, ha Afrikába meg van a várt hatás. Ja és már az ellenszer is megvan, de azt egyenlőre csak legnagyobb vészhelyzetben használják.

2015. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!