Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha megismerkedem valakivel és...

Ha megismerkedem valakivel és szeretnék vele lefeküdni, kérhetem, hogy csináljon AIDS vizsgálatot? Lehet ennyire tartani a másiktől? Szükséges lenne ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lenne egy kérdésem ami nagyon foglalkoztat.Ha megismerkedem mással és tán szerelembe esek és le szeretnék vele feküdni ha nem bizom abban h nincs semmi baja (persze hiába mondja h nincs)(hiv,aids)kérhetem h csináljon vizsgálatot?és én is mindig csináljam meg ha netán az előző féllel nem csináltattam meg?Mindig megkéne csinálni mielőtt lefekszünk mással?Mondjuk igen jobb a biztosnság..Mert ugye eleinte semmi jele sincsen bár nem tudom komolyabban milyen jelei lennének ezeknek a betegségeknek.Tudnátok ebben segiteni?Mennyire szükséges ez?Ti hogy vagytok ezzel?És hogy hová lehetne ingyen vizsgálatot csináltatni?Vagy leglábbis olcsóbban?Köszönöm a segitséget előre is tisztelettel Tina
2008. aug. 6. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első időkben védekezzetek óvszerrel, mégha fogamzásgátlót is szedsz. Ha jobban megismered, akkor el tudod dönteni, hogy megbízhatsz-e annyira benne, hogy mással védekezzetek, mint óvszerrel. Ha meg mondjuk erre nincs lehetőség, mert allergiás a gumi anyagára, akkor meg kell tudni, hogy hány nővel volt és mennyire normális kapcsolatai voltak. Nem hiszem, hogy mindenki rohangálna vizsgálatot csináltatni, ha új kapcsolatot létesít. Én is csak akkor tenném, ha tényleg lenne rá okom.
2008. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!