Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik fajta gombaölő körömlak...

Melyik fajta gombaölő körömlakk a legmegbízhatóbb, mit javasoltok? 20/L

Figyelt kérdés
Már évek óta tart ez az átkozott fertőzés, ráadásul a kezeimen. Fogalmam sincs hogy szedhettem össze, hiszen egy tiszta, ápolt ember vagyok és voltam mindig is. Már voltam orvosnál vele, gyógyszert kaptam, de hiába szedtem, egyszerűen nem akar eltűnni. Na meg mivel ezeket a gyógyszereket nem lehet szedni sokáig, volt hogy semmit nem használtam rá, mint most is, már egy ideje. Fölöslegesnek tartom, hogy újra dokihoz menjek, hiszen az sem tudna jobbat javasolni, mint ilyen lakkot. De ezek tényleg hatásosak? Mi a tapasztalatotok?
2014. szept. 23. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A canesten krémet próbáltad már?
2014. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem, de arról hallottam, hogy vannak olyan készítmények, amiktől lejön a köröm, azt nem szeretném, annál még akkor a gomba is "jobb".
2014. szept. 23. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
nem jön le a köröm :)
2014. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!