Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy amiatt jöttek...

Lehetséges hogy amiatt jöttek ki? (KÉP)

Figyelt kérdés

A barátnőmet ki szoktam nyalni ám egy ideje valami furcsa izék jelentek meg a nyelvemen! Lehetséges hogy ez amiatt vannak vagy mert én nem törődtem eleget a szájhigéniával? Azóta megtudtam hogy mi a megnevezése ennek a betegségnek és elkzedtem kezelni . Volt e már valaki hasonló cipőben?


[link]


[link]



2014. okt. 2. 15:24
 1/8 anonim válasza:
A barátnőd gombás.
2014. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyelved is gombás. Egymást fertőzitek...
2014. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt soha. 19 év alatt sose jött ki csak amióta őt kinyaltam... gondolom akkor csak tőle jöhetett a fertőzés! Nemde?
2014. okt. 2. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy tőle lettél gombás, mindenesetre kezelje magát ő is, és amíg el nem múlik mindkettőtöknél, addig nem kéne sem orálisan, sem rendesen szexelni, mert akkor a büdös életben nem fog elmúlni.

(És örülhetsz, hogy nem a péniszeden jött ki ilyesmi, de ami késik, nem múlik...)

2014. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A helyedben hiv szűrésre is elmennék mert ez elég rosszul nézz ki.
2014. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19:54 ne beszélj hülyeségeket. attól hogy valaki gombás, még nem lesz hiv fertőzött. minden negyedik nőnek van/volt/lesz gombája...
2014. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En meg talalkoztam olyan gombaval ami ilyen gaz lerakodast csinalna a szajban meg sulyos candidas eseteknel sem.
2014. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8. Én sem láttam még ilyet. Előző szerinted normális ha valakinek komplett gombatelep van a szájában?
2014. okt. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!