Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz éltüntetése gyorsan?!...

Herpesz éltüntetése gyorsan?! Van rá esély, hogy elmúlik péntek reggelre?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdtem érezni azt a szörnyű bizsergő érzést és akkor éjszakára bekentem fogkrémmel. Ma használtam ilyen gyógynövényes krémet, jegeltem, szedtem 2000mg C-vitamint. Most este úgymond ecseteltem C-vitaminnal, bekentem aloe vera géllel, majd éjszakára a gyógynövényes krém+rá fogkrém.

Még valami ötlet a gyors gyógyuláshoz??



2014. okt. 6. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg holnap vegyél rá tapaszt.
2014. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és herpesz kenőcsöt :D
2014. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tapaszt régen használtam de sosem használt :/ kenőcsöt azt a gyógynövényes Richtofit herpesz gélt használom(nekem csak az használ :/) köszönöm azért!:)
2014. okt. 7. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a teafaolajtól másnapra mindig elmúlik.

De ilyet is hallottam: sósborszeszes (vagy más) vattával 10 percig nyomjuk a sebet. Másnapra szintén eltűnik.

2014. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

olyan olajat hol lehet kapni? nekem szerintem nincs itthon :/

szerintetek lehetseges h pentek reggelre elmulik?

2014. okt. 7. 17:49
 6/7 anonim válasza:

Én reggel éreztem hogy ki fog jönni.

Egy hete is így jártam csak már későn vettem észre, délután bekentem zoviraxal péntekre el is múlt, nyoma se volt a herpeszemnek. Tegnap reggel éreztem hogy megint ki fog jönni gondoltam bekenem zoviraxal előző héten elmúlt tőle, hát most épp az ellenkezője történt, 20 perc múlva 3 pici hólyag lett, délután újra bekentem és még nagyobb lett, most este is megpróbáltam bekenni mert nagyon csúnya hogy ott van a szám közepén. Hát most megnéztem mert iszonyatosan feszült 2 hatalmas hólyagom lett a zoviraxtól :(

Most lekentem alkohollal és ugyanis érzem kisebb lett :)

Még a jegelést nem próbáltam de olvastam olyan praktikákat hogy fogkrém méz és asszem teafaolaj? össze van keverve és az gyorsabban elmulasztja, vagy a fokhagyma leve segíthet :)

2014. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Zovirax krém elkeni a herpesz tetején lévő bacikat, eleve továbbterjed. Én is jártam így, 3 darab volt egymás alatt. Akkor ajánlották a gyógyszertárba a Herpatch serum nevű csodaszert. Ez egy krém, rákentem pár perc alatt megszilárdult, lefedte, nem is látszott, nem úgy mint a tapaszoknál hogy messziről ordít rólad, hogy herpeszed van. 2 nap múlva vizzel leszedtem és volt nincs herpesz. Közben ugyanugy tudtam enni , nem szakadt tovább a seb, és nem is fertőződött tovább, mert lezárta a krém a felszínét amikor megszilárdult.

Viszont hála a magyar gyógyszeriparnak, ma már nem lehet ezt kapni Magyarországpon, úgyhogy én külföldről rendelem. Életmentő csodaszer :D

2014. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!