Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy no megfertozodott ebolaval...

Egy no megfertozodott ebolaval Spanyolorszagban. Szerintetek meghalunk? Ti feltek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 7. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért Spanyolország elég messze van innen, és egy nőt valamint akik annak közelében voltak, még karanténba tudnak zárni.Meg amúgy is nyálkahártyákon át fertőz, tehát ha nem hány rád, vagy nem lehel rád stb. akkor nem lesz semmi bajod.Levegőn keresztül meg nem tud idáig eljutni..Kicsempészni csak nem fogják az országból..De ha még is ki akarnának csempészni egy ebolást valahonnan, mire odaérne a célállomásra, már halott lenne, vagy a fokozott ellenőrzések miatt kiszúrnák..

Máskor is volt már ebola járvány, mégis túléltük

2014. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meghalunk. Bár mindig más hal meg, valahogy úgy néz ki egyszer mégis mi is meghalunk. A halálfélelem pedig normális, segít, hogy az életet méltósággal és értelmesen töltsük el. A két kérdést megválaszoltam.
2014. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát már van egy kiindulópont a betegség ellen.

2014. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem félek, mivel ez a betegség jól kezelhető európai körülmények között, az igazi gond Afrikában van, mivel ott még a gyógyszert sem viszik ki nekik. A nő, aki megfertőződött kapcsolatban volt egy fertőzöttel, nem annyira meglepő, hogy elkapta.
2014. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizony meg. Én úgy 40 év múlva tervezem a dolgot.
2014. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!