Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázás után hetekig be van...

Megfázás után hetekig be van dugulva az orrom, miért van?

Figyelt kérdés

nem ez az első eset, hogy megfázok, és utána nagyon sokáig be van dugulva az orrom, de különben nincs semmi bajom (a nyirokcsomóm nincs bedagadva, nincs hőemelkedésem, nem fáj a torkom) csak az folyik az orrom, az orrspray-t muszáj használnom, mert különben nem kapok levegőt, leszokni már próbáltam, de éjjel mindig felkelek hogy nem kapok levegőt, és napközben is a számon tudtam csak a levegőt venni, és nem is enyhült idő elteltével


nem tudom mit csináljak, már elegem van a zsepikből, és a bedugult orrból


légyszi segítsetek, előre is köszi



2014. okt. 8. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
megduzzad az orr nyálkahártyája. gőzöléssel, bioptron lámpával lehet enyhíteni rajta. lehet, hogy a nátha ráment az arcüregre is meg az orr melléküregre is, amiknek a gyógyulása tovább tart, mint a nátha elmúlása.
2015. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!