Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hányas és hasmenés ellen jó e...

Hányas és hasmenés ellen jó e a sok fokhagyma?

Figyelt kérdés
Megéri e szenvedni vele vagy azt is kihánynám? Állítólag méz nélkül hatékonyabb....

2014. okt. 31. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem jó. A fokhagyma csak fokozza a hasmenést, mivel nagyon olajos!


Pirítós + héjában főtt krumpli + tea cukor nélkül + ropi. Ezeket edd. Cukrot, mézet semmiképp, mert a baktériumok táptalaja a cukor....


Jobbulást!

2014. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hasmenesre ehetsz etcsokit, vagy ihatsz kakaot is.
2014. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól írta az első hajába főtt krumpli....kis sóval.
2014. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: a hasmenés ellen jó a főttkrumpli. De hányással keverve nár nem tudom. Talán orvos lenne a legjobb.....
2014. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. voltam: igyál nagyon sok vizet is, nehogy kiszáradj!
2014. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1. csakhogy azt is kihányom,volt rá példa.... :(
2014. okt. 31. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint a folyadékot? Igen, de muszáj pótolnod. Minimális mennyiség ígyis-úgyis benned marad. Ne add fel. Jobbulást!
2014. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A fokhagyma szuper sok mindenre, de nem a Te mostani problémádra !!

Írták többen: sok folyadék, keksz, főtt krumpli.

Valamit "benyaltál", 2-3 nap, míg kimegy belőled !!!

2014. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kicsi Off, de mikor fokhagymát ettem egymagába, az nagyon marta a gyomromat, és olyat is hallottam hogy a fogakat is fehéríti, visszatérve a gyomorra, hogyha nagyon égeti, akkor hogyhogy nem jó ellene?
2014. nov. 5. 00:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit régi a kérdés, de még mindig az elsők között listázza a google a "hasmenés fokhagyma" szavakra keresve.

Eloszlatva a tévhiteket, a fokhagyma fogyasztása erősen javallott, mind bakteriális, mind vírusos eredetű hasmenés esetén, lévén fertőtlenítő hatású és egyben természetes antibiotikum is. Én pl. piritóssal szoktam enni, így még finom is. Nyáron általában bakteriális, télen inkább vírusos hasmenés a jellemzőbb.

2016. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!