Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetek holnapra beteg?

Hogy lehetek holnapra beteg?

Figyelt kérdés

Ket okbol is szeretnek beteg, vagy csak, hogy azt higgyek, hogy beteg vagyok. 1: ma ket tanarunk is bejelentette, hogy holnap felelunk. Egy egesz vers es egy oldal angol szoveget kell megtanulnom. De ez szerintem lehetetlen, foleg, hogy nem is kapcsolodnak egymashoz. 2: most vagyok 10.-es es szerintem olyan ket eve, hogy hianyoztam a sulibol es tokre faradt vagyok. Beszeltem anyuval hatha igazolja ezt a napom de azt mondta, hogy hallani sem akar rola. Valami tipp, hogy beteg legyek, vagy, hogy anya azt higgye es ne engedjen el?

Ui: bocsi az ekezetert, de telon vagyok es angolbillentyuzetem van :)



2014. nov. 5. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Fáradt vagy?-most volt őszi szünet, nem kell a duma.

De a kérdésedre válaszolva ugorj ki az ablakon, tuti elhiszik, hogy beteg vagy!

2014. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekunk jovoheten lesz... Nekunk a penteki nap volt szabad.
2014. nov. 5. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem meg inkább örülj hogy nem vagy beteg./ am tedd a lázmérőt a fűtőtest mellé,hatásosan fel fog menni
2014. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi <3 sikerult, a homlokom is odanyomtam igy az is felmelegedett
2014. nov. 5. 21:17
 5/5 Joci1212 válasza:
67%

Már bocsánat a kifejezésért! De hogy lehet valaki ennyire hülye?!! Inkább örülj hogy nem vagy beteg! Legfeljebb 1-est kapsz és? Attól még nem dől el a világ (már ha jó tanuló vagy...) de akkor is! Mi ez már?

Én egyszer 3 hétig nem voltam suliban mert hányás-hasmenéses vírusom volt és hidd el nem volt jó hiányozni. Másrészt meg ha nem vagy ott akkor meg ha bemész úgyis ki fogják kérdezni, a tanárok nem hülyék hogy elfelejtsék hogy neked is fel kéne mondani...

2014. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!