Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vény nélkül kapható gyulladásc...

Vény nélkül kapható gyulladáscsökkentő?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tudnátok írni olyan vény nélkül kapható gyulladás csökkentőt, ami hatékony?


Nagyon rossz volt a fogam és begyulladt az állkapocs csontom. A fogorvosnál tegnap voltam, meg is csinálta, viszont még mindig eléggé fáj az állkapcsom ott, ahol az ellátott fogam van, ebből gondolom, hogy begyulladt.


Erre kellene valami gyulladás csökkentő, mert folyton belenyilall a fájdalom és eléggé zavaró. Emellett persze örülnék, ha nem fertőződne tovább és mihamarabb meggyógyulna.


Előre is köszönöm a segítséget, elnézést, ha rossz topicba írtam.



2014. nov. 19. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Hidrogénperoxid, amit hajszőkitésre is használnak :) Vagyis a gyógyszertárban kapható Hyperol tabletta, azzal próbálj öblögetni! Viszont ha nem múlik, menj vissza a fogorvoshoz, a csontot egy pillanat alatt megtisztitja !
2014. nov. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. nov. 19. 07:37
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ja és a Phlogosol is hatékony, azt egyszerűbb használni, rögtön oldatba kapható, nem kell tablettákat vizben oldogatni
2014. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Minden fájdalomcsillapítónak is van gyulladáscsökkentő hatása (pl Advil), de én is inkább azt mondom hogy menj vissza a fogorvoshoz.
2014. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél az arcodra hideg vizes borogatást, ez is leviszi a gyulladást, de ha rosszabbodik, akkor menj vissza a fogorvoshoz és ő majd felír gyulladáscsökkentőt.
2014. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Phlogosollal elmúlt, köszönöm a segítséget
2014. nov. 20. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!