Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő után látszik a...

Mennyi idő után látszik a javulás egy bell - féle arcideg bénulásnál?

Figyelt kérdés

November 15.-én kezdődött és elöször csak pislogás nem ment gyorsan..

24 én már a bal arcfelem nem nagyon mozgott a szemem le tudom csukni de a pislogás olyan gyorsan mint a jobbal nem megy...

nagyon félek hogy így maradok, de mindenki bíztat hogy helyre jövök.

medrolt,kalyum,b1-et szedek...

És persze 3 áramos kezelésen túl vagyok.

mennyi idő ennek az állapotnak a javulása?

Köszönöm a válaszokat.


2014. nov. 24. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkorban volt, naponta kaptam imjekciót, bvit és kalciumot, áramos kezelést hetekig naponta aztán 2 naponta, összesen 6 hét volt, nyomtalsnul elmúlt, kitartást!
2014. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged arra volnék kiváncsi hogy nagyon lassan fokozatosan jött a javulás pl lassan egyre szélesedett a mosolyod meg ilyesmi??

Nekem 11 napja van de semmi valtozas max annyi hogy nen erzem anyira feszesnek az arcom vagy mar kezdem megszokni nem tudom...

11 nap alatt kéne változnia vagy az még nagyon az elején vagyok???

Kérlek segíts előre is köszi. :)

2014. nov. 26. 21:42
 3/3 anonim válasza:
Szia, mesélj elmúlt ? Az a baj, hogy a sztorikat általában abbahagyják az izgis rész előtt. Sikeresen túl voltál rajta ? Mesélj !!! Érdekel, mert nálam 1 hete tart :D
2015. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!