Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan, hogy hidegallergia?

Van olyan, hogy hidegallergia?

Figyelt kérdés

Ha bármikor hidegérzetem van, ugyanolyan tüneteket produkálok, mint amikor a pollenszezon csúcsa van...nem értem hogyan. NEm, nem megfázásos nátha ez, mert meg tudom különböztetni, mióta az eszemet tudom pollenallergiás vagyok. Facsar az orrom, és megállás nélkül tüsszögök tőle...

Bár ha az allergia végülis túlérzékenységet jelent, akkor lehetséges... másnak is van hasonló érzése?


2010. jan. 30. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidegallergia mint betegség létezik,de én még csak olyat láttam hogy bőrgyógyászati panaszokat okoz (főleg a kézfejen,kiszáradt,felrepedt,sebes bőr)
2010. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hidgyétek el nekem nagyon rossz dolog a hidegallergia. nekem is az van és én 16 éves vagyok. nekem 1 fokkal rosszabb van mert ha -2 cellsius foknál hideggebben vagyok akkor feldagadok de alabpól amikor nincs annyira hideg akkor csak csalnkiütéseim lesznek. nekem ez fél éve van meg és télleg szörnyű nem ihatok hideget nem ehetek se jégkrémet se hideg tejterméket semmit se ha szél van ha eső van az arcom rögtön vuiszket kipiroslik és nem tudják mitőlvan . Fél mióta megvan azóta járok vele orvoshoz deelvileg fertőzéstől alkulhat ki de eddig még enm találtak semmit. UGyhogy biztos hogy van ilyen hogy hidegallergia. Az orvostudományban hideg ulticariának nevezik. de van kevésbé rossz és roszabb foka is mint sajnos nekem.
2010. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!