Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki wc /kicsi-nagy/ után a mosogatóba mossa a kezét és nem pedig a mosdóba? Milyen fertőzéseket, betegségeket lehet ettől elkapni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyet. Ha normálisan szappannal és bő vízzel mossa, nem lehet semmi baj.
2014. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én speciel undorítónak tartom ezt a szokást.
2014. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van mosdó, akkor nyilván azt használjuk erre a célra. Ha nincs, én már láttam ilyen lakást, akkor marad a mosogató, bajod nem nagyon lehet tőle, de nekem se túl gusztusos megoldás.
2014. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a szart mossa le a kezéről a mosatlan tányérokra, mert elfogyott a rotyipapír, az etikailag lehet, enyhén kifogásolható.
2014. dec. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nálam attól függ, hogy van-e benne mosatlan edény vagy nincs. Ha üres, akkor teljesen mindegy. Bár egyébként sem kapok szívbajt, ha valaki ott mos kezet, a néhányszor már használt mosogatószivacsban sokkal nagyobb élet van, mint amit így össze lehet kaparni.
2014. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja meg hozzátenném, hogy a többség ugyanazt a mosogatót használja a hús, tojás, zöldség stb lemosásához is. Na abban is ott a kockázat, sőt. Domestos rendszeresen és meg van oldva.

A milyen fertőzés részt meg erősen befolyásolja, hogy mit terjeszt az ember.

2014. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hepatitiszt. Ha megvalósul az anális-orális útvonal, pl úgy, hogy a vízcsapot székletes kézzel nyitja ki valaki, majd a kezét megmossa, de az elzáró olyan marad. A következő ember egy pohár vizet enged, és a szaros elzárót megfogja, utána a szendvicsét megfogja, és megeszi. Sárgaság, májrák, halál, stb.
febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!