Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas pulzus, összeszoruló...

Magas pulzus, összeszoruló mellkas?

Figyelt kérdés
Egy honapja vette észre a gyerekorvos,hogy magas a pulzusom.kézremeges,fáradság miatt voltam Nála.azota raktak fel 24 órás EKG-t,aminek eredmenyeert par nap múlva megyek vissza.tobbszor volt a pulzusom 120felett,volt amikor rosszul voltam,remegett a lábam,volt amikor teljes nyugalmi helyzetbe voltam.viszont 1 hete nagyon ritkán szúr a mellkasom.nem ie szúrás,biztos ismeritek azt az érzést,mikor egy rossz dolog eszetekbe jut,a gyomrotok pedig összerándul.én ezt a mellkasomban érzem .mi lehet ez ?? Remélem érthetően leírtam mindent,köszönöm a válaszokat

2014. dec. 7. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet összefüggés a 2 között. Részletes kivizsgálásra lenne szükség, menj el gyermekkardiológushoz. Egyébként meg sportolj, mert a magas pulzusszámot kedvezően befolyásolja a sport. Egy edzett embernek alacsonyabb a nyugalmi pulzusa, mint egy nem-edzettnek. Pl a hosszútáv futók között nem ritka a 40-45 -ös nyugalmi pulzus.
2014. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De mindenképp menj el vizsgálatra, mert lehet hogy olyan problémád van, ami mellett a sport többet árt, mint használ.
2014. dec. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!