Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bárányhimlős vagyok vagy sem?

Bárányhimlős vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
a lányom 9 napja bárányhimlős én még nem voltam. tegnap óta piros pöttyök jönnek ki rajtam ami elmúlik vagyis a helyén marad apró pöty,ami nem nagy de látszik.ez most mi lehet?
2014. dec. 11. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet bárányhimlő, de ami még valószínűbb az a bárányhimlő második változata, akkor alakul ki, ha már voltál bárányhimlős, ilyenkor is el lehet kapni, csak más tünetekkel jön ki, ilyenkor valóban apró, piros pöttyök vannak, de ha jól emlékszem nagyon viszket és szerintem lázas is voltam tőle. Lehet, hogy nem emlékszel az első bárányhimlődre, vagy nagyon gyorsan kigyógyultál belőle.
2014. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam:

[link]

2014. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!