Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 2 hete tart és újjab...

Már 2 hete tart és újjab tünetek jelentkeznek. Miért? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Egy hete kedden már nem mentem iskolába mert tüsszögtem és lázas voltam.Majd elkezdtem köhögni,fájt a torkom is és orrotfújni kb. 6 csomag zsepit használtam el.Mire péntek lett már lázam is volt mégpedig 39 fokos 2 napig...És persze este elkezdett gennyezni a szemem,bevörösödött,viszketett,kiszáradt.Elmentünk orvoshoz felírt: neocitránt,köhögés elleni szirupot,szopogató tablettát,szemcseppet. ez volt pénteken majd hétvégén még folytatódott és hétfőre elmúlt a torokfájás. De a zsepiket még mindig használtam.Majd kedden mikor köhögtem ilyen recsegő hangot adott ki és fájt...Az orromat még mindig fújom és szerda reggel felkelésem előtt ugy 5:30 kor elkezdett fájni a fülem. Mindekettő de nagyon!És csütörtökön már majden megfulladtam a köhögéstől ami kb ugy 1 óránként nagyon bedurvult.Mostmár péntek van és én még mindig az orrom fújom, és negyedóránként fulladozok.A fülem már jobban fáj mint eddig. (Hétfő óta vagyok suliban) a hangom is elment egyszer kétszer...Lassan 2 hete tart és nagyon rosszul vagyok még mindig... Mi a teendő? Újra orvos?A szemem mostanáig is gennyezik!
2014. dec. 19. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, újra orvos, úgy tünik szövődményeket kaptál. El kellene menned a szemészetre és a fülészetre is, ide nem kellenek beutalók, valamint a köhögés miatt a háziorvoshoz is, hogy meghallgassa a tüdődet, hátha kell egy tüdőröntgen.
2014. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Mindenképpen megteszem!
2014. dec. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!