Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kaphatok el mindig...

Hogyan kaphatok el mindig minden betegséget?

Figyelt kérdés
Egészséges, 20as évei közepén járó fiatal férfi vagyok. Ennek ellenére az évben négyszer voltam náthás. Torokfájás, orrfolyás, láz. Nem eszek rosszul, nincs semmi, ami ezt indokolná. A környezetemben egyedül én leszek mindig beteg. Eddig azért milyen nem volt, és már nagyon zavar.

2014. dec. 22. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Környezetváltozáskor elő fordulhat. Új lakhely, más munkahely, hogy az ottani kórokozókkal így ismerkedünk.

Stressz, depresszió is okozhatja.

Van akinek a higiénés szokásaival van gond, ilyen apróságok, mint szem- orr-dörzsölés szokása, vagy utazást követően nem mos azonnal kezet, vagy olyan munkahely, ahol kézből kell enni, és nem elég óvatosan bánik a szalvétával.

2014. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen gyenge az immunrendszered. Turbózd fel!
2014. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg: az immunitásod a padlón van.
2014. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tarts méhpempő kúrát, kiváló immunerősítő, bio boltban lehet venni.
2014. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!