Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ugye nem súlyos? 2 hete...

Ugye nem súlyos? 2 hete tüdőgyulladásom van, eleinte csak enyhe jelek voltak,39 fokos láz. Stb. Aztán elmentünk orvoshoz aki elküldött röntgenre, az kimutatta hogy tüdőgyulladásom van. A többi lent

Figyelt kérdés
Az orvos írt fel antibiotikumot. De azóta csak rosszabbul vagyok, a gyógyszertől szúr a mellkasom, fáj is nagyon, a jobb vagy bal oldalt. A hátamnál is szokott.Egyik este valami rángógörcsöm vagy mim volt..az egész testem rángatózott.Nagyon köhögök és olyankor is fáj a mellkasom.Nagyon érzem ahogy dobog a szivem és nem tudom miért de csak kis levegőket veszek, mélyet nem tudok.Egyik percben ráz a hideg a másikban meg megsülök.Nincs étvágyam.Mindig fáj nagyon a fejem és szédülök.De nem kapok nagyon nehezen levegőt, meg nincs légszomjam meg ilyenek..legalábbis még..akkor ugye nem súlyos? Kórházba ugye nem kell mennem? Mielőtt valaki belémkötne, igen volt már egy ilyesmi kérdésem.De az orvosom nem elérhető azért is írok ide.

2015. jan. 11. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba, komolyan mondom. Nem hat az antibiotikum, egyre rosszabbul vagy, rángógörcs...? Az életed múlhat rajta, biztosan befektetnek, de szükség is van rá.
2015. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahj nemár :((( nekem szombaton felvételit is kell írnom://
2015. jan. 11. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy szombatig meggyógyulsz magadtól? És hogy teljesítenél jól lázasan és betegen? :(

Kérlek, menj be holnap, (vagy legalább vissza a háziorvosodhoz), és ha elkezdenek kezelni, akkor van esély rá, hogy kiengedjenek szombaton, hogy megírd a felvételidet.

2015. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Házi orvosnál eddig is voltam, utoljára csütörtökön és ő írta fel az antibiotikumot.és azt mondta hétfőre már tuti jól leszek, de még rosszabbul vagyok :( jó, holnap visszamegyek hozzá :)
2015. jan. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!