Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Négy napja iszonyatosan fáj a...

Négy napja iszonyatosan fáj a torkom, aludni sem bírok, de csak ha nyelek. Véres turhát köpök. Hogyan enyhithetek a fajdalmon? 13/F

Figyelt kérdés
Szopogattam tantumverdét de nem sokat segített tegnap voltam dokinál fel írt gyógyszert de semmi. Valaki valamit ötlet? Ami rövid időn belül csökkenti a fájdalmat?

2015. jan. 16. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmész a dokihoz és megmondod, hogy ez a gyógysz*er szart sem ér, és h nem tudsz nyelni.Valószínüleg a manduláddal van valami probléma, nekem is volt ilyesmi, hogy még a saját nyálamat sem tudtam lenyelni, de nem volt begyulladva a mandulám.Adtak jó kemény gyógyszereket aztán csak helyrejöttem, igaz, nagyon szar volt.
2015. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen,de a dokinál 2orat kell ülni mire sorra kerülök... Valami itthona megoldásra lenne szükségem. Próbáltam a mézet,menta teát.. Semmivel nem jobb a helyzet,esetleg gondoltam erre a sós vizes gargalizalasra,az mennyire hatásos?
2015. jan. 16. 08:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyulladáscsökkentő az nem ártana.A hideg nekem jó ilyenkor.Mondjuk én gyógyszert nem szedek ha torok bajom van....Inkább a jó erős fekete halls cukor.Voltam ugy én is nyálam nem tudtam le nyelni ugy fájt sőt ízeket se éreztem de a halls cukor helyre tett.
2015. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor megprobalom a halls-t :// hátha
2015. jan. 16. 08:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás nálam bevált, legjobb a torokgyulladásra, de a Phlogosolos öblögetés is jó, az orvos által felírt gyógyszer 1 nap alatt nem hat, kell pár nap mire leviszi a gyulladást, türelem.
2015. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha bakterialis fertozesed van, akkor az oblogetes meg a torokfertotlenitok xart se ernek.


A doki antibiotikumot irt fel?

2015. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz. És akkor mi van ha 2 órát kell ülni? Ez a négy nap alatt már rég túl lehettél volna rajta.

Ha ilyen durva trutyi jön fel a torkodból, akkor ez nem csak egy sima kis megfázás, torokfájás. Valószínűleg gyógyszerre is szükséged van, hogy ne rosszabbodjon és ne terjedjen tovább.

2015. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld áll! :)) hát ha ma estig nem leszek jobban hétfőn visszamegyek.. Megprobalom ezt a sós vizes nyavaját:)
2015. jan. 16. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!