Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Le lehet győzni az influenzát...

Le lehet győzni az influenzát gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
Eléggé gyógyszerellenes vagyok, ezért csak lázcsillapítót vettem be az elmúlt hét során, mióta beteg vagyok, de a nátha és a köhögés nem akar csillapodni. El fognak múlni gyógyszerek nélkül is? Nektek mi vált be?

2015. febr. 18. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha szövődménymentes, akkor nincs szükség gyógyszerre.

Én háromszor voltam életemben influenzás,amikor magas lázzal kezdődött, és minden esetben gyógyszer nélkül meggyógyultam, nálunk ilyenkor a húsleves a gyógyír és sok mézes, citromos hársfa/bodzatea, negro, hagyma, fokhagyma, sós vizes orröblítés, gargalizálás. A nátha és a köhögés az eltarthat még utána egy darabig.

2015. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! A sós vizes orröblítést hogyan lehet kivitelezni?:)
2015. febr. 18. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Én el szoktam keverni csipet sót fél deci langyos vízbe, és a markomból felszippantok az egyik, majd a másik orrlyukba.
2015. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van orrcseppentőd, akkor abba is beletöltheted.
2015. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lázat nem kell csillapítani mindaddig, míg nem vagy tőle rosszul. A megemelt testhővel pusztítja a szervezet az ellent...
2015. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!