Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon erős orrviszketés,...

Nagyon erős orrviszketés, kellemetlen furcsa szagok érzése, ami még fertőz is, ahogyan észrevettem. Tudtok ajánlani valamilyen kezelési formát? Volt valakinek hasonló tapasztalata? Mitől múltak el a tünetek?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám több szinten jelentkezik.

-eldugult orr (már kb. egy éve) majd utóbb jelentkező folyamatos arcpír

-nagyon erős orrviszketés (inkább bőr alatt)

-szagok

-széklet bogyós

-hasi diszkomfort

-viszkető fejbőr

Ami sűrűn szokott jelentkezni az a nőgyógyászati gombás fertőzés, amiből következik,hogy mellőzöm a cukrot és a fehér lisztet, élesztőt, mézet stb.

Szerintetek lehet,hogy az egyéb problémám is gombás eredető vagy ez ki van zárva?

Használtam a (piros) arcomra metronidazolet tartalmazó krémet 3 hétig, orvos ajánlására de nem lett jobb, a további tüneteim sem, még az orrdugulás sem. :( :(



2015. febr. 26. 10:26
 1/4 Ügyet Lenke ***** válasza:
Menj el orvoshoz alapos kivizsgálásra, sokminden lehet, gomba, herpesz meg az ég tudja mi egyéb, vagy ezek kombinációja is.
2015. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"-szagok"

Milyen szagok? Mi az, hogy fertőz?

Egyébként szerintem a tüneteid nincsenek összefüggésben egymással. Az orrviszketést és dugulást okozhatja allergia, a hasi diszkomfort és a bogyós széklet lehet attól is, hogy nem iszol eleget. A fejbőr viszketése is lehet a száraz bőr tünete, megint csak vízhiány miatt.

De persze így neten keresztül a jóég se fogja neked megmondani, orvoshoz kell menni...

2015. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Időnként az egy-egy erősebb tünettel eljutok az orvosig, ott kapok rá valamit, ami rendszerint nem használ.

Ezért gondoltam megkérdezlek titeket, hátha valakinek van/volt hasonló tapasztalata.

Amúgy igen, viccesen hangzik, de nagyon erős, kellemetlen szagokat, ami amúgy nem létezik, de a munkatársaimnak is vannak hasonló tüneteik. (mindenki "más rossz" szagot érez)

Már az is segítség, ha tudom,hogy nem egy okot kell keresni, hanem önálló probléma mindegyik.

2015. febr. 26. 14:00
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy normálisan iszok, de száraz a bőröm így is.

A fejbőr viszketéshez hajhullás is társul, amúgy azért is gondoltam egy közös okra, mert annyira szerteágazó tünetek vannak, hogy már a hipochonder kategóriába esik kívülállóként.

2015. febr. 26. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!