Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ágyéki nyirokcsomók bedagad...

Az ágyéki nyirokcsomók bedagadása mire utalhat?

Figyelt kérdés

Pár hete tapasztaltam hogy bedagadtak az ágyéki nyirokcsomóim mind a kettő oldalon.Ha megnyomom fájnak,eléggé.Meg úgy néha érzem hogy ott vannak ha nem nyomkodom akkor is és kicsit fájnak is.A legnagyobbak kb 1-1.5cm nagyok.A méretük nem nagyon változik.És eléggé jól elmozdíthatóak.Nincsen más tünetem pl:láz meg ilyesmi.De 1 hónappal ez előtt volt egy lázzal,köhögéssel járó torokgyulladásom.Mi a teendő?

Köszönöm a válaszokat.



2015. febr. 26. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már pár hete ott vannak, akkor mutasd meg orvosnak.

Mandulagyulladás esetén a nyaki nyirokcsomók duzzadnak meg, nem hiszem, hogy azzal lehet összefüggésben.

Nincs a lábadon valamilyen szörtyüsző gyulladás, vagy begyulladt, benőtt köröm? Annyi minden okozhatja, hogy feltétlen orvoshoz kell menni ha nem múlik.

2015. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem valami daganatos dolog. De mondjukúgy olvastam hogyha fáj akkor valószínűlwg nem az. Háziorvoshoz menjek?
2015. febr. 26. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, háziorvoshoz, ő majd elküld vizsgálatokra, esetleg vérvételre.
2015. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!