Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már vagy 1 éve nincs rendes...

Már vagy 1 éve nincs rendes székletem, tehát inkább lágyabb. Nem áll össze henger alakban, mint egészséges embereknek, hanem lágy, szétesik. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Bocsánat h itt fejtem ki és igy,de doktorokhoz ezzel a problémával már sokszor jártam,de mind azt mondja lelki eredetű.Lehetséges,de attól még fenn áll a probléma és kezelni kellene,de senki sem veszi túl komolyan.Nekem nagyon kellemetlen,mert ha kell mennem wc-re akkor az hirtelen jön rám és alig tudom tartogatni.

Most viszont babát várok igy a megoldásokat is ennek megfelelően kell találni.

A válaszokat elöre is köszönöm!


2010. febr. 13. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
jaj,ez engem is érdekelne,épp így vagyok mint te!Neked is nagyon sötét?
2010. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahoz hogy szabályozni tudd a székleted,tudom ajánlani az Imodium kapszulát.Én öt évig szedtem.Ez egy hasmenés elleni gyógynövény készítmény,recept nélkül kapható a gyógyszertárban,8 szemes,kb:1000ft.

A székleted állaga a táplálkozásra is viszavezethető(persze lelki oka is lehet,nekem is volt ilyen gondom).Nekem addig volt híg székletem,amíg finomlisztet,és cukros vackokat zabáltam nyakra- főre.Jelenleg az ellenkezőjével küszködök.

2010. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen sötét.


Nem tudom hogy terhesség alatt lehet-e szedni Imodiumot.

2010. febr. 13. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Imodium azért nem hosszú időn át való folyamatos szedésre van kitalálva. Baj lehet belőle.
2010. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16:15-ös


Jót mosolyogtam.Én is beütöttem a google-ba ezt a terméket,hááát nem vagyok elfogult én se.

Elég érdekes azért,biztos marha drága lehet.Ilyen bio izékkel hülyítik a népet.Közben meg kaptam ma egy telefont hogy lehet a pajzsmirigyem nem működik rendesen és attól van.

Akkor?

2010. febr. 19. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

áh, ez kész ,nekem is pont ilyen problémám van ,és azt kell mondjam sanda gyanúm van hogy a sok stressz miatt..

én nem várok babát 17F


nálad megoldódott már?

2011. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Valakinek kiderült mitől volt ez? Nekem egy hónapja van ez visszatérő jelleggel. Nem hasmenés, csak néha napokra belágyul..

2020. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!