Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férfiak kaphatnak el csak úgy...

Férfiak kaphatnak el csak úgy gombás fertőzést szex nélkül?

Figyelt kérdés

Uszodába, higiéniai okokból vagy bármi? Vagy csak az a magyarázat hogy gombás punciban járt a pénisze?


20/L


2015. márc. 2. 00:07
 1/9 anonim válasza:
sztem nem
2015. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én kaptam el...(szűz fiú)
2015. márc. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maximum akkor, ha megdugja a lefolyót. Ha nem érintkezik semmivel, mitől kapná el?
2015. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gondolom arra vagy kíváncsi, hogy megcsalt-e. én úgy tudom elkaphatnak. de nem vagyok biztos benne.


itt azt írták, hogy cseppfertőzéssel is terjed:


[link]


a wikin azt írták, hogy sokunk szervezetében-szervezetén jelen van, és rossz higiénia vagy gyenge immunrendszer kiválthatja az elszaporodásukat.


[link]


Viszont ugye nem egy nemi betegség szinte csak szexel terjed.

2015. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha összegetszized a péreszt akkor elkaphatód!
2015. márc. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Gombák mindenhol vannak, a szervezet immungyengesége okozza a terjedésüket, szaporodásukat.

Olyan helyen, mint a láb, vagy a pénisz, könnyen tudnak szaporodni és megtelepedni. Bizony saját magad is megfertőzhetted, legvalószínűbb, hogy enyhén gombás lábujjad után megfogtad a pénised, de még ez sem biztos, hogy kellett hozzá. Sürgősen szedj C vitamint, mert az egész szervezeted elgombásodhat, de áztathatod egy kicsit hiperolos vízben a szerszámod, aztán bekenheted gombaölő krémmel, Canestent javaslok, de ha egy hét után sem tudod kikúrálni, akkor menj orvoshoz.

Egyedül a tripper (biztos, hogy nem az?) nem kapható el másképpen...

2015. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Otthon is kialakulhat a gombás fertőződésed. Még ki sem kell mozdulnod. Pl egyes antibiotikumok szedésének elég gyakori mellékhatása a bőr gombásodása.
2015. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Attól lehet ha mondjuk elélvez óvszerben és utána nem megy el fürdeni egyből?
2015. márc. 2. 18:19
 9/9 anonim válasza:

A spermának és a váladéknak van egy enyhe gombaölő hatása, de persze ha már elpusztul (elég hamar), akkor már csak bomló fehérje a túrószerű valami.

Remélem nem tartottad rajta órákig az óvszert, mert az már nem tenne neki jót.

:)

Mondtam már, gomba mindenhol van. Gyakran mosd meg ezentúl.

Szóval sürgősen áztasd hiperolba, a patikában kapsz, az elég jó gombaölő is egyúttal, szedj C vitamint, nehogy belül is elfertőződj, esetleg egyél olyan yoghurtot, ami élőflórás, a bacik ugyanis eszik a gombát.

A gyomrod is elcandidásodhat, ha nem jó az immunrendszered.

Több napon keresztül áztatgasd, naponta többször is és ha már azt hiszed, elmúlt, egy kicsit még akkor is. Könnyű megkapni, de megszabadulni nem egyszerű tőle.

Ha egy hét múlva még mindig van, akkor irány a 'bőrbár'.

2015. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!