Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak ha be van...

Mit csináljak ha be van gyulladva a fülem?

Figyelt kérdés
3 napja be van gyulladva a fülem nem hallok rá rendesen, mintha be lenne dugulva. 14éves vagyok, nem akarom h felszúrják mert régen is felszúrták és az nagyon fájt.Használok rá augmentint,fülcseppet,orrsprayt,meg köptetőt.meg meleg sót tettem rà.
2015. márc. 5. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem hallasz, akkor már annyira gyulladt, hogy a duzzanat miatt a hallójárat beszúkült. 2 éve nyáron nekem is volt ilyen. Kínlódtam, majd szinte üvólteni tudtam volna a fájdalomtól. Elmentem fülészetre, ahol egy gyulladáscsökkentővel átitatott gézt nyomtak bele. Naponta cserélték, és már az első éjjel jobban voltam. Napokba telt, hogy elmúlt. Szedj fájdalomcsillapítót, de menj el orvoshoz! Nem fogják felszúrni.
2015. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma már nem szurkodnak egyből, vannak rá más megoldások is, nyugodtan menj el fülészetre.
2015. márc. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem fáj hál Istennek! Csak be van dugulva kicsit, meg rossz érzés. Anyukám egészségügyi dolgozó,azt mondta hogy csak kicsit be van gyulladva, mert neki is volt már ilyen.Az antibiotikumtól pedig sikeresen,amit lázra szedtem lett egy kis gombafertőzésem a péniszemen. Úgyhogy most jól állok.Kijöttem a betegségből akkor a fülem gyulladt be ,utána a gombafertőzés jött.De nem akarok ezzel senkihez se menni. Azt olvastam az interneten sok helyen hogy semmi nem lesz csak az antibiotikum felborìtotta a hormonháztartást,vagy az immunrendszerem és magamtól elkaptam egy gombafertőzést.Most napi 3 szor megfürdök és neogranormonnal kenem.Ha valakinek volt már ilyen, és tapasztalatai az írjon ezzel kapcsolatban. :)
2015. márc. 7. 03:25
 4/6 anonim ***** válasza:

1:7 betadine-os lemosás, utána canesten krém.

A neogran.tól nem fogelmúlni.

2015. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1:7 betadine-os lemosás, utána canesten krém. Napi 2- 3x.

A neogran.tól nem fogelmúlni.

2015. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"magamtól elkaptam egy gombafertőzést"

Te termeled? Jó nagy butaságot írtál. Ezt valakitől, akár nyilvános wc haszbálat, uszoda, vagy éppen egy olyan után fogtad meg a kilioncset, akinek a keze gombás volt,stb kaptad el. Neogranormon gyulladás ellen jó. Canestennnel kend. Attól elé fog múlni.

2015. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!