Nagyon nagy a baj?

Figyelt kérdés

Már kb 2 hete mandulagyulladásom van.

De szerintem ez nem egy átlagosnak mondható mandulagyulladás. A manduláimon nagyon vastag( ezt hangsúlyozom!!) gennyes lepedék van. Nagyon fáj. Voltam vele orvosnál ő felírt antibiotikumot, gyulladás-láz-és fájdalomcsillapítót és garatöblögetőt. Viszont az antibiotikumból is már elfoygott egy levél de még mindig semmi javulás. Nagyon félek, mert néztem képeket róla és egyik barátnőmnek mindig szokott lenni tüszős mandulagyulladása, de ilyen vastag lepedék nincs rajta és egy képen sem láttam ehhez hasonlót. Nem tudom mit lehetne még vele kezdeni de már nagyon félek. Valami ötlet?


2015. márc. 26. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Fokhagymás pirítós ledörzsöli. A fokhagyma pedig antibiotikum hatású,a pirítós meg elég durva,h le tudja dörzsölni.
2015. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jesszusom..és az nem fáj??? :O
2015. márc. 26. 12:29
 3/9 anonim válasza:
Jól mondja az első! Nem, nem fáj! :D Még egy nagyon intenzív hatású házi gyógyszert tudok mondani, ami nekem mindig bevált: Egy nagy kanál mézbe törj össze fokhagymatörővel egy fokhagymát, és összerágás, meg tartogatás nélkül azonnal egybe nyeld le! Ezt megcsinálhatod 2 naponta!!! Nagyon hatásos, legalábbis nekem nagyon segít mindig! Utána lehet hogy egy kicsit marni fog a hasad, de az gyorsan elmúlik :) A lényeg hogy ne egyél, igyál rá kb fél óráig! :) Nem kell félni, velem is volt ilyen és nekem se használt az antibiotikum.. Én is ugyan így meg voltam ijedve, de nekem ez nagyon használt, de ne minden nap, mert az úgy már túl sok... Minden 2. nap! :) Jobbulást, és ne félj! :)
2015. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és mondjuk magától nem fog elmúlni???
2015. márc. 26. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Sőt,nemcsak h nem fáj,de jól fog esni,ahogy tisztítja,'megvakarja' a torkodat.
2015. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen? hát köszönöm, most egy picit megnyugodtam..
2015. márc. 26. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Magától sokkal tovább tart,és hajlamos visszafertőződni,mert rajta van a rengeteg gennyes szutyi. Fokhagyma! ! Jobb mint az antibiotikum!
2015. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor ezt most ki fogom próbálni..igen azt tudom h a foghagyma jó, de erre nem gondoltam..
2015. márc. 26. 13:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is mindig jó sós fokhagymás piritóst eszem ilyenkor és sós vízzel gargalizálok, az is hamar leviszi a gyulladást.


Ha elfogyott az antibiotikum és még mindig nem múlik, akkor mutasd meg gégésznek.

2015. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!