Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 eves sportolo lany vagyok korulbelul egy honapja megvagyok fazva ,rengetegszer elojon belolem erosebb-gyengebb hullamokban,mivel a csaladban van dietetikus, felirt nekem egy hazilag elkeszitendo immunerositot,amelyet reggelente kell igyak ehgyomorra, DE semmit se javulok,iskolabol nem hianyozhatok kulonben osztalyzot kell tegyek,rengeteg gyogyszert kaptam mar,sokat iszok leginkabb forro teat. Szoval a kerdesem az lenne ,hogy mit tehetnek meg amivel visszanyerhetnem az egeszsegemet?
2015. márc. 27. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
mik a tüneteid, mióta, milyen gyógyszert kaptál és mire :)
2015. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sós vizes gargalizálás, kellemetlen, de az orrodba is felszívhatod a tenyeredből, csak ne nyeld le, hanem köpd ki. Egy nagy pohár vízbe egy csapott kávéskanálnyi kell kb., de ne legyen túl sós.

Sós vízzel inhalálni is lehet, de az meg ne legyen túl forró,illetve ne hajolj túl közel hozzá, mert leégeted a hörgőid. Diapulmont is tehetsz a vízbe.

Propoliszos tabletta szopogatása.

C-vitamin

Béres csepp

Bíbor kasvirág(Ehinacea)

Levendula illóolajának párologtatása a szobádban.

Ha hiszel Istenben akkor imádság, ha nem, akkor hunyd be a szemed és képzeld el, hogy meggyógyulsz. Képzeld el részletesen, hogy az immunsejtjeid megölik a kórokozókat. Higgy benne!

2015. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!