Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz, hogy egy HIV teszt...

Igaz, hogy egy HIV teszt készítésénél lepereg előtted az egész életed? Mennyi az esély elkapni csak orálistól egy hetero fiútól?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam. Én is megyek holnap. :( Eddig nem aggódtam, mindig is védekeztem, amikor lehetett. Bár most pár hónapja volt valami egy fiúval, akit régóta ismerek. Igaz csak az orális volt gumi nélkül, de most azért nincs jóérzésem. Mert azt sem szoktam anélkül. És ráadásul le is nyeltem a cuccot, hát ez elég nagy balf ság volt tőlem, dehát nem szólt , hogy ilyen hamar elélve,,szóval mostmár mindegy. :( Mennyi a %-os esélye, hogy elkapom egy full hetero pasitól csak orális szextől. Megfogadtam, hogy több ilyen nem lesz az életben. Saját magamnak okoztam álmatlan éjszakat :(

2015. márc. 30. 15:36
 1/3 anonim válasza:
. A tesztet mindenképp csináltasd meg, hiába fekszel le 100 meleg HIV negativval, ha utana lesz*psz egy esetleg pozitiv heterot... Sosem lehet tudni, a teszt viszont egyertelmuen megmondja majd, felesleges most ezen rágódn, nem tudsz semmit visszacsinalni.
2015. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha ismered a sracot, akkor szerintem kicsit megnyugodhatsz! Nem kell rogton a legrosszabra gondolni! Majd ird meg hogy mi lett, persze ha csak akarod! Remelem nem lesz semmi baj!
2015. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
orális úton lehetetlen elkapni, ha lenyeled akkor is. Max akkor ha lenne vágás a szádban.
2021. febr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!