Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi van a H1N1 járvánnyal?...

Mi van a H1N1 járvánnyal? Lecsengett?

Figyelt kérdés
Alig hallani mostanában a médiában bármit is
2010. febr. 17. 23:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a sima influenzába is megszoktak halni, de arról senki nem beszél mostanában.
2010. febr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

azért nincs hír, mert dr. Wolfgang Wogard (EU parlament EÜ biz. elnöke) vizsgálatot indított, erre a gyógyszerlobbi leállította a kampányt.

[link]

csak erről a média elfelejtett beszámolni (kivéve a VG-t)

2010. febr. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokan meghaltak... Honnan tudod, hogy mitől ? Tán orvos vagy ? Én már azon se lepődnék meg ha valami kisérleti fázisú gyógyszert akartak volna tesztelni éppenséggel. És egy baklövést el lehet tusolni egy ún. "járvánnyal". Tudják, hogy más embernek nem lesz baja, egy kis pánikba pedig senki nem hal bele... És még fizetnek is.
2010. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hmm érdekes, én elkaptam akkor szerintetek tényleg nem létezik?

Eddig nagyon hideg tél volt, ami nem kedvezett a vírusok terjedésének, majd ha jön az enyhülés, megjelenik újra!

2010. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Tutujka ***** válasza:
100%
Azt a rengeteg vakcinát el kellett valahogy adni!
2010. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez médiahack volt - legalábbis ebben a formájában. Biztosan létezik az influenza egy durvább formája, hívják azt a sars okozójának, a madárinfluenzának - vagy sertésinfluenzának, spanyolnáthának, akárminek. Az influenza maga, a sima szezonális is egyre durvább, minden évben... Vagy talán mi vagyunk egyre gyengébbek. Inkább ez van. A gazdaságnak pedig most kellett egy kis reklám, hogy ránk tudja sózni azt a rengeteg oltóanyagot... A vírus - bármelyik is legyen, teljesen mindegy, mivel alapból veszélyes, de a vakcina NEM véd ellene, mert az influenza vírustörzsek rendkívül hamar mutálódnak, pont ezért okoz(hat)nak pandémiát.

Bármi is ez, le is csengett, meg nem is. Influenza mindig lesz, hívhatják Katikának is, akkor is lesz. A tömeghisztéria sokkal veszélyesebb. Az ellen nem lehet vitaminokkal védekezni. Csak józan ésszel.

2010. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!