Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hanyinger, fejfajas, laz. A...

Hanyinger, fejfajas, laz. A munkahelyemen vagyok milyen orvossagot vegyek hogy kibirjam a muszakot?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányingerre Daedalon (recept nélkül kapható), csak ettől én mindig elalszok, úgyhogy inkább a B6 vitamin javasolt, az is jó hányingerre, fejfájásra, lázra, Algopyrin, vagy Kalmopyrin. De ha vírus, akkor mindenkinek jobb, ha hazamész és kipihened, illetve nem fertőzöl másokat. Ha hányás és hasmenés is jelentkezik (akár egyszerre), akkor azonnal menj orvoshoz, mert van egy ilyen vírus és a kiszáradás veszélye fenyeget majd. Jobbulást!
2015. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,amugy 24/f.
2015. ápr. 22. 08:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Rubophen tabletta szokott nekem ilyenkor segíteni, legalábbis a lázra és a "betegségfejfájásra".
2015. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hányinger, fejfájás, láz...

nekem agyérelzáródás volt. Bár kicsi a valószinűsége hogy az, de azért nézesd meg magad orvossal.

2015. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!